top of page

Кольорокорекція фотографій для

фотокниг

Фотокниги з яскравими фото + покоректовані фото в цифровому форматі.

 

Ціна 5 грн/фото

(мінімальне замовлення - 100 грн)

Що ми пропонуємо?

Aboutcc

Ми виправимо ваші фото по кольорам, щоб зробити їх максимально яскравими та реалістичними при друці в фанбуках. Також ви зможете завантажити покоректовані фото в повній якості собі на комп'ютер.

 

Послуга передбачає внесення таких змін в кольори оригіналу, які не пов'язані з зміною сюжету фотографії (тобто ми не можемо щось домалювати чи забрати, або зробити кольори інакшими, ніж вони були в реальності при зйомці).

 

В результаті змінюються параметри: баланс білого, контраст, яскравість, тон, світлота, насиченість, різкість. Ці параметри змінюються для всього зображення, як одного цілого. В деяких випадках можуть застосовуватись локальні корекції кольору (наприклад, легке висвітлення обличчя, ділянок в глибоких тінях при складних умовах зйомки).

Головна мета такої корекції - на фотографії кольори повинні бути максимально наближені до тих, які наше око бачило б в реальності.

 

Зауважте, будь ласка, якість покоректованого зображення в значній мірі залежить від якості оригіналу. Найкращий результат можна отримати від корекції фотографій формату RAW з професійних дзеркальних камер, дещо нижчі можливості при корекції фотографій в JPEG форматі, найменші можливості для корекції дають фотографії з телефону зроблені в темних умовах. Також результат буде кращим, якщо кольори фотографії не коректувались раніше та не застосовувалось тонування.

Prices

Ціна та замовлення кольорокорекції

Кольорокорекція - це додаткова послуга при замовленні друку фотокниг. При заповненні форми замовлення для друку фотокниги відзначте пункт "Кольорокорекція фотографій" — ми надішлемо вам на пошту макет фотокниги вже з покоректованими фотографіями і ви зможете побачити результат до здійснення оплати (розмір фото в цьому макеті значно зменшений для швидкого завантаження та перегляду на ел.пошті).

 

Термін відправки макету фотокниги з корекцією фотографії - протягом робочого дня від отримання замовлення.

Фотографії в повній якості ви зможете завантажити зразу після підтвердження оплати по замовленню.

 

Вартість послуги складає 200 грн. за 40 фотографій (у всіх фанбуках стандартна кількість фото: 38 в середині та 2 на обкладинці). Мінімальна сума замовлення - 100 грн. 

Для прінтбуків вартість корекції розраховується як 5 грн/фото, але не менше, ніж 100 грн (20 фото)

QA

Як оцінити якість корекції?

Просимо звернути увагу, що різні монітори та пристрої по-різному відображають кольори і те, як ви будете бачити попередній перегляд може відрізнятись від кольорів в видрукуваному фанбуці. Ви завжди можете задати запитання по замовленню нашим менеджерам.

 

Ми здійснюємо корекцію на професійних моніторах, відкаліброваних під друк в фанбуках, щоб досягнути найкращих кольорів при друці. У зв'язку з цим ми не можемо приймати ваші зауваження по поправкам відносно корекції кольорів (за винятком випадків очевидних об'єктивних помилок корекції, якщо такі допустить наш контроль якості).

 

Пропонуємо вам розглянути кілька прикладів в форматі "до-після", щоб отримати уявлення яких результатів кольорокорекції варто очікувати. В прикладах зібрані фотографії різної якості з різних пристроїв.

Фотографії з дзеркальних фотоапаратів:

Examples

Фотографії з компактних фотоапаратів: