Кольорокорекція фотографій для

фотокниг

Фотокниги з яскравими фото + покоректовані фото в цифровому форматі.

 

Ціна 2.5 грн/фото

(мінімальне замовлення - 100 грн)

Що ми пропонуємо?

 

Ми виправимо ваші фото по кольорам, щоб зробити їх максимально яскравими та реалістичними при друці в фанбуках. Також ви зможете завантажити покоректовані фото в повній якості собі на комп'ютер.

 

Послуга передбачає внесення таких змін в кольори оригіналу, які не пов'язані з зміною сюжету фотографії (тобто ми не можемо щось домалювати чи забрати, або зробити кольори інакшими, ніж вони були в реальності при зйомці).

 

В результаті змінюються параметри: баланс білого, контраст, яскравість, тон, світлота, насиченість, різкість. Ці параметри змінюються для всього зображення, як одного цілого. В деяких випадках можуть застосовуватись локальні корекції кольору (наприклад, легке висвітлення обличчя, ділянок в глибоких тінях при складних умовах зйомки).

Головна мета такої корекції - на фотографії кольори повинні бути максимально наближені до тих, які наше око бачило б в реальності.

 

Зауважте, будь ласка, якість покоректованого зображення в значній мірі залежить від якості оригіналу. Найкращий результат можна отримати від корекції фотографій формату RAW з професійних дзеркальних камер, дещо нижчі можливості при корекції фотографій в JPEG форматі, найменші можливості для корекції дають фотографії з телефону зроблені в темних умовах. Також результат буде кращим, якщо кольори фотографії не коректувались раніше та не застосовувалось тонування.

 

Ціна та замовлення кольорокорекції

Кольорокорекція - це додаткова послуга при замовленні друку фотокниг. При заповненні форми замовлення для друку фотокниги відзначте пункт "Кольорокорекція фотографій" — ми надішлемо вам на пошту макет фотокниги вже з покоректованими фотографіями і ви зможете побачити результат до здійснення оплати (розмір фото в цьому макеті значно зменшений для швидкого завантаження та перегляду на ел.пошті).

 

Термін відправки макету фотокниги з корекцією фотографії - протягом робочого дня від отримання замовлення.

Фотографії в повній якості ви зможете завантажити зразу після підтвердження оплати по замовленню.

 

Вартість послуги складає 100 грн. за 40 фотографій (у всіх фанбуках стандартна кількість фото: 38 в середині та 2 на обкладинці). Це стандартна та мінімальна сума замовлення. Якщо ви друкуєте менше фотографій в фанбуці, або до частини фото ви не хотіли б застосовувати корекцію, то вартість послуги залишається в розмірі 100 грн за замовлення.

Для прінтбуків вартість корекції розраховується як 2.5 грн/фото, але не менше, ніж 100 грн.

 

Як оцінити якість корекції?

Просимо звернути увагу, що різні монітори та пристрої по-різному відображають кольори і те, як ви будете бачити попередній перегляд може відрізнятись від кольорів в видрукуваному фанбуці. Ви завжди можете задати запитання по замовленню нашим менеджерам.

 

Ми здійснюємо корекцію на професійних моніторах, відкаліброваних під друк в фанбуках, щоб досягнути найкращих кольорів при друці. У зв'язку з цим ми не можемо приймати ваші зауваження по поправкам відносно корекції кольорів (за винятком випадків очевидних об'єктивних помилок корекції, якщо такі допустить наш контроль якості).

 

Пропонуємо вам розглянути кілька прикладів в форматі "до-після", щоб отримати уявлення яких результатів кольорокорекції варто очікувати. В прикладах зібрані фотографії різної якості з різних пристроїв.

Фотографії з дзеркальних фотоапаратів:

 

Фотографії з компактних фотоапаратів:

Фотографії з мобільних телефонів:

Просто відмічайте послугу кольорокорекції в формі замовлення:

 • фотокнига фанбук

  Фанбуки

  Чудові маленькі фотокниги в м’якій обкладинці на 38 фотографій.

  Ціна: 150 - 190 грн.

  Детальніше про фанбуки

 • фотокнига прінтбук

  Прінтбуки

  Стильні фотокниги в твердій обкладинці на 20-72 фотографії.

  Ціна: 270 - 705 грн.

   

  Детальніше про прінтбуки

 • фотокалендарі

  Фотокалендарі

  на 12 фотографій з відмітками Ваших власних особливих дат.

  Ціна: 350 грн

   

  Детальніше про фотокалендарі

Що думаєте про наш сайт та сервіси?

Чекаємо Ваші ідеї та побажання :)

 • Facebook - White Circle
 • Instagram - White Circle

Тел.: +38 (067) 32-32-692

Електронна пошта: mail@4funbooks.com

ЛЕГКИЙ ДРУК ФОТОКНИГ!

Адреса точки видачі замовлень у Львові:

м.Львів, вул.Менцинського, 10 (Відділення Нової пошти №48 - безкоштовне отримання замовлень)

© 2013 — 2020, 4FUNBOOKS.com

При копіюванні будь-яких матеріалів сайту зворотнє пряме посилання обов'язкове.

Ми на зв'язку в робочий час:

Понеділок – п'ятниця: 10:00–19:00

(14:00-15:00 обідня перерва)

Субота та неділя – вихідні дні.