top of page

Публічний договір (угода використання сервісу)

     Будь ласка, ознайомтесь із нашими правилами, умовами та погодженнями для користувача сервісу 4FUNBOOKS (надалі Угода). Дана Угода регулює відносини між компанією сервісом 4FUNBOOKS (ФОП Кравцов Микола Валентинович, ІПН 3179105355) і фізичною особою (надалі - Користувач), яка планує користуватися послугами, наданими на сайті 4FUNBOOKS.COM (надалі - Сайт).

     Сайт 4FUNBOOKS.COM надає послуги з індивідуального виготовлення фотокниг та фотокалендарів (надалі Вироби) та послуги з цифрової обробки зображень (Кольорокорекція фотографій, дизайн та переддрукова підготовка макету Виробу)

Умови використання персональних даних

       Залишаючи свої дані на сайті 4FUNBOOKS.COM  шляхом внесення даних у формах на сайті - “Користувач підтверджує згоду Користувача з усіма умовами даної угоди, а також зобов'язує Користувача дотримуватися цих умов або припинити використання Сайту”.

 

       Під персональними даними розуміється інформація, яка відноситься до суб’єкта персональних даних, а саме прізвище ім’я по-батькові, дата народження, номер телефону, адреса електронної пошти та інші дані які відносяться до “Закону України про захист персональних даних”. Передача персональних даних через сайт 4FUNBOOKS.COM підтверджує згоду Користувача на опрацювання даних на умовах, визначених “Законом України про захист персональних даних” з використанням технічних пристроїв чи письмово.

 

       Ціллю використанння персональних даних є надання послуг Користувачу, а також інформування про послуги засобами телефонного зв’язку чи електронної пошти, адміністрацією сайту та його партнерами.

 

       Сайт 4FUNBOOKS.COM має право на розсилку реклами своєї продукції Користувачу Сайту. Користувач може відмовитись від розсилки шляхом відписки від розсилки. Згода на використання є безстрокова, може бути скасована Користувачем, шляхом подачі звернення на електронну пошту 4FUNBOOKS.COM, після чого, персональні дані Користувача будуть видалені у термін до трьох робочих днів з моменту подачі звернення.

Фотографії, або матеріали Користувача

     Відповідно до Ліцензійної угоди, при користуванні Сайтом не допускається завантаження перелічених нижче цифрових матеріалів для друку фотокниг та фотокалендарів (надалі Зображення):

- які містять елементи порнографії, насильства, такі, що зачіпають почуття честі і гідності інших осіб, а також будь-яких інших матеріалів, які можуть призвести до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України;

- які порушують права конфіденційності, публічності, авторські або суміжні права без дозволу власника;

- які містять слова що цензуруються.

 

       Користувач самостійно і за свій рахунок зобов’язується врегулювати претензії третіх осіб, пов’язаних із друком зображень які не допускаються для друку, але були надруковані.

Авторські права на зображення та програмне забезпечення сайту

       Вся інформація, тексти та зображення, програмне забезпечення та інші матеріали розміщені на Сайті, захищені “Законом про захист авторських та суміжних прав”. Всі графічні матеріали на сайті є власністю 4FUNBOOKS.COM або опубліковані зі згоди автора (надалі Зображення). Відповідно до чинного законодавства України, забороняється копіювати та розповсюджувати Зображення, без попереднього письмового узгодження із власником авторських прав 4FUNBOOKS.COM.

Гарантії якості та повернення

       4FUNBOOKS.COM - гарантує високу якість цифрового друку фотографій, який відповідає стандартам прийнятим для поліграфічного друку. Дефектом вважаються неоднорідні полоси при друці, плями та інші візуально помітні частини зображення розміром від 0,5мм, які відсутні в погодженому перед друком макеті. Умови користування готовою продукцією відповідають стандартним рекомендаціям для паперових книг.

 

       4FUNBOOKS.COM - виготовляє фотокниги та фотокалендарі з оригінал-макетів професійних користувачів (фотографів, дизайнерів) і друкує зображення “як є”, без кольорокорекції. У разі, якщо зображення не відповідає технічним вимогам, або потрібна кольорокорекція, 4FUNBOOKS погоджує із Користувачем зміни до макету.

 

       4FUNBOOKS.COM - виготовляє фотокниги та фотокалендарі з оригінал-макетів непрофесійних користувачів, попередньо підготовлені та відредаговані нашим дизайнером макети погоджуються з Користувачем та передаються у друк .

 

       4FUNBOOKS.COM не приймає скарги пов’язані з:

- зберіганням готових виробів на вулиці;

- пошкодження внаслідок намокань виробів;

- незначними відмінностями у кольорі одинакових фотографій, надрукованих у різний період;

- наявністю механічних ушкоджень, які виникли після отримання Користувачем замовлення;

- незначими відмінностями у кольоропередачі друкованих фотографій у готових виробах у порівнянні з їх відображенням на дисплеях комп'ютерів та інших цифрових пристроїв.

 

       В усіх не перерахованих випадках вище, ми готові розглянути скаргу, Користувач має надати менеджеру 4FUNBOOKS.COM якісне фото готового виробу, з описом проблеми, надіславши на електронну пошту лист. Менеджер 4FUNBOOKS.COM розгляне скаргу протягом 3 робочих днів. Якщо ваше звернення буде задоволене, Коритстувач надсилає готовий виріб з дефектом, за допомогою кур’єрської служби. Зворотню і повторну доставку, оплачує 4FUNBOOKS.COM.

 

       При підтвердженні випадку бракованого виробу та задоволеній скарзі, 4FUNBOOKS.COM передруковує виріб, або повертає кошти клієнту у сумі оплати за виготовленні конкретного виробу. Спосіб вирішення скарги обирається Клієнтом.

 - Повернення коштів проводиться в термін до 14 робочих днів.

 - Передрук виробу відбувається після отримання 4FUNBOOKS.COM бракованого виробу, у порядку поза чергою в скорочені терміни.

 

       Згідно з Доповненням N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня в 1994 р. N 172 Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, друкована продукція відноситься до переліку продуктів, що не підлягають обміну (поверненню).

 

       Ми приймаємо звернення які виникли з вини Користувача, які сталися у наслідок порушення правил користування чи інших форс-мажорних обставин та готові допомогти передрукувати чи замінити зображення згідно індивідуально узгоджених умов, які виходять за межі Угоди.

 

       Ми готові вирішити будь-які звернення у процесі співпраці.

Гарантії та відповідальність

       Вміст сайту 4FUNBOOKS.COM, матеріали, програмне забезпечення, надаються Користувачу “як є”, без інших гарантій, явних або котрі з них випливають.

 

       4FUNBOOKS.COM робить все можливе для стабільної роботи сайту і надання послуг, але не гарантує безперервну, безпомилкову роботу Сайту, програм, інших послуг, інтернет з’єднань, різного роду комунікацій. Також не відшкодовує збитків, прямих або спливаючих, завданих Користувачеві або третім особам в результаті використання, або не можливості використання Сайту.

 

       Дана  Угода і всі взаємини, пов’язані з використанням Сайту регулюються чинним законодавством України. Якщо Користувач не згідний зі всіма вищевказаними умовами, він не має права використовувати Сайт, отримувати чи використовувати матеріали з сайту, у повному обсязі або частково.

 

       4FUNBOOKS.COM залишає за собою право вносити зміни до Угоди, у зв'язку з чим користувач зобов'язується регулярно відслідковувати всі зміни в Угоді, розміщені на Сайті.

bottom of page